Навчально-виховний процес

Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу  працює за програмою виховання і навчання дітей від 2 до 6 років "Дитина" та "Впевнений старт".

Навчально-виховний процес забезпечується через такі форми організації дітей:

- організована навчальна діяльність (заняття)

- самостійна діяльність дітей (ігри)

- індивідуальна робота з дітьми

Основною формою організованої діяльності є заняття з різних розділів чинної програми "Дитина" та "Впевнений старт" (тематичні, комплексні, комбіновані, інтегровані). Заняття плануються педагогами переважно в першу половину дня.

Елементи навчальної діяльності включаються до інших форм роботи з дітьми в повсякденні (ігри, самостійна діяльність, індивідуальна робота, спостереження, трудова діяльність).

Систематично в навчальну діяльність включаються завдання експерементально-дослідницької діяльності, проблемно-пошукові ситуації, що позитивно зарекомендували себе в сучасній дидактиці.