11 лист. 2013

Відкрите засідання біологічного гуртка "У пророді - у рідному домі"

29 жовтня в НВК відбулося відкрите засідання біологічного гуртка "У пророді - у рідному домі"
8 лист. 2013

9 листопада - День української писемності і мови

8 листопада в НВК відбувся виховний захід, присвячений Дню української писемності і мови
4 лист. 2013

Заходи до 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря

В рамках святкування 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка учнями Новоселівського НВК 4 листопада 2013 року було посаджено деревце - вишню.

Осінні свята в НВК.

25 жовтня в НВК відбувся осінній ярмарок, в якому прийняли участь учні 1-6 класів.

Осінні свята в НВК

25 жовтня члени фольклорно-етнографічного гуртка пролвели для учнів НВК виховний захід "Традиції українського весілля"
28 жовт. 2013

24 жовтня учні Новоселівського НВК вітали жителів навколишніх сіл з річницею визволення Дніпропетровщини та України від німецько-фашистських загарбників

Єдиний урок мужності "Не згасити вогонь пам'яті". Покладання квітів до пам'ятних місць.
28 жовт. 2013

Заходи, присвячені визволенню Дніпропетровщини та України від німецько-фашистських загарбників

26 жовт. 2013

23 жовтня в актовому залі НВК відбулася зустріч з ветераном ВВВ Бігуном С. Г. та солдатськими вдовами "Ми вдячні Вам за мирне небо"
23 жовт. 2013

22 жовтняв НВК відбулося засідання історичного гуртка "Знавці історії" на тему "Наш край в роки Великої Вітчизняної війни.
23 жовт. 2013

1 листопада стартує реєстрація на пробне ЗНО

Реєстрацію учасників пробного ЗНО проводитимуть регіональні центри оцінювання якості освіти з 1 до 30 листопада.