22 жовт. 2013

Заходи, присвячені визволенню Дніпропетровщини та України від німецько-фашистських загарбників

Допомога пристарілим та одиноким людям на присадибних ділянках.
21 жовт. 2013

21 жовтня в бібліотеці НВК відкрито тематичну виставку "Не померкне подвиг у віках"
21 жовт. 2013

21 жовтня учні НВк провели трудовий десант по впорядкуванню території братського кладовища в с. Январське та могили невідомого солдата в с. Маліївка

Святкування Всесвітнього Дня бібліотек

30 вересня 2013 року, у День святкування Всесвітнього дня бібліотек, у нашій шкільній бібліотеці відбувся конкурс ерудитів "Юні читайлики". В конкурсі прийняли участь учні 7 класу. Для учнів 1-го класу було організовано екскурсію до бібліотеки і проведено бібліотечний урок "Перше знайомство з книгою".
15 жовт. 2013

Святкування 90-річчя утворення Покровського району

13 жовтня 2013 року , у день святкування 90-річчя утворення Покровського району, делегація нашого НВК прийняла участь в осінньому ярмарку у складі Великомихайлівської сільської ради.
3 жовт. 2013

1 жовтня - Міжнародний День людей похилого віку

Учні НВК привітали бабусь та дідусів зі святом.
9 лист. 2012

Увага, акція "Новорічна ялинка"!

Оголошується збір насіння білої акації.